Rolandas Parafinavičius - Kita fotografija, vestuvių fotografavimas, vestuvių fotografas Šiauliuose, fotografijos studija, fotografijos kursai Rolandas Parafinavičius - Kita fotografija, vestuvių fotografavimas, vestuvių fotografas Šiauliuose, fotografijos studija, fotografijos kursai

Renkame mokinių grupę

Fotografijos pagrindų kursai
Kursų modelis - 6 paskaitos po 3 valandas (18 val. paskaitų plius savarankiški praktiniai darbai)

Kursų laikas :  lapkričio 28 - gruodžio 14 dienomis, 2017

Pirmoji paskaita – lapkričio 28 dieną, 18 valandą Fotografijos namų studijoje Vilniaus g 183 a, Šiauliai

Kursų programa :
1. Fotografijos istorija, šviesa, šviesos valdymo priemonės, ekspozicija.
2. Fotoaparato konstrukcija ir valdymas,  galimybių išnaudojimas, pagrindiniai fotografavimo režimai.
3. Ekspozicijos valdymas, fotografavimas sudėtingomis sąlygomis, techninių parametrų pasirinkimas.
4. Šviesos tyrinėjimas – teorinė ir praktinė šviesos analizė panaudojant studijinį apšvietimą. Laikmenos formatų pasirinkimas, galutinis atspaudas.
5. Kompozicija, vaizdo kūrimo priemonės, praktiniai patarimai, garsesnių fotografijų istorijos ir aptarimas.

Tarp paskaitų atliekamos savarankiškos praktinės užduotys, jų rezultatai aptariami per susitikimus.

Numatoma grupė – iki 10 žmonių.
Kursų kaina - 120 eu

Registruotis e. paštu : finofoto@gmail.com